Latest News from Terai Madhesh
ताजा खबर
मधेसीलाई उपेक्षित गरी राष्ट्र निर्माण हुन सक्दैन : अध्यक्ष ठाकुरमहोत्तरीबाट ५ लाख लुटेर फरार भएका ४ लुटेरा समातिएअन्तःशुल्क वृद्धिको प्रभाव : वीरगञ्ज भन्सारले उठायो लक्ष्यभन्दा ८७ प्रतिशत बढी अन्तःशुल्कमहागढीमाई नपाले गढीमाई मन्दिरको सरसफाइ गरि संविधान दिवस मनाईयोविषाक्त मदिराबाट मलेसियामा मृत्यु हुने नेपालीको संख्या ६ पुग्योनेबिसंघ बारा र ट्रेड युनियन काङ्ग्रेस बाराले मनायो गणेशमान स्मृति दिवसनिर्मला बलात्कार प्रकरण : दल भन्छन्, सरकार चुक्दै छयु-१९ एक दिवसीय खेलमा ७१ रनले हाऱ्यो नेपाल, गुम्यो तेस्रो स्थानमहागढीमाई नगरपालिकामा योग बिज्ञान शिविर शुरुसंविधान दिवस सरकारी खर्चमै संबिधानको बिरोध

नमुना बौद्ध मास्टर्स चेस च्यापम्यिनशिप २०१८ आजबाट शुरु

नमुना बौद्ध मास्टर्स चेस च्यापम्यिनशिप २०१८ आजबाट शुरु भएको छ । मार्वल टेक्नोप्लाष्टका सी.ई.ओ. पवन कुमार सञ्चितिले च्यापम्यिनशिपको उद्घाटन गरेका छन् ।

नमूना बौद्ध चेस क्लबद्वारा आयोजित चेस प्रतियोगिता गुह्येश्वरी बौद्ध टाउनप्लानिङमा रहेको नमूना पार्कमा ४ दिनसम्म चल्नेछ । प्रतियोगीतामा नेपाल च्याम्पियन फिडे मास्टर, सिएम, एफएम, डब्लुएफएम जना सहित ३८ खेलाडिहरुको सहभागिता रहने छ । स्विस लिग प्रणालीमा हुने प्रतियोगिता ७ चरणमा हुनेछ ।

१ लाख ५५ हजार पुरस्कार राशी रहेको प्रतियोगिताका च्याम्पियनले पचास हजार, दोश्रोले तीसहजार, तेश्रोले बीस हजार, चौथोले पन्ध्र हजार तथा पाँचौ र छैटौं हुनेले दश—दश हजार रुपैंया पुरस्कार राशी पाउनेछन् भने बेष्ट महिला र बेष्ट नमूना बौद्ध चेस क्लब बिधाको राशी दश—दश हजार रुपैंया छ ।

प्रतियोगिताको पुरस्कार वितरण भदौ ३१ गते खेलकुदमन्त्री जगत बहादुर सुनार (विश्वकर्मा)को प्रमुख आतिथ्यतामा हुनेछ ।

प्रतियोगिताको चिफ आर्बिटर आइए उमेश के.सी. चौलागाई र भाइस आर्विटर हर्कराज राई रहेका छन् ।