Latest News from Terai Madhesh
ताजा खबर
मधेसीलाई उपेक्षित गरी राष्ट्र निर्माण हुन सक्दैन : अध्यक्ष ठाकुरमहोत्तरीबाट ५ लाख लुटेर फरार भएका ४ लुटेरा समातिएअन्तःशुल्क वृद्धिको प्रभाव : वीरगञ्ज भन्सारले उठायो लक्ष्यभन्दा ८७ प्रतिशत बढी अन्तःशुल्कमहागढीमाई नपाले गढीमाई मन्दिरको सरसफाइ गरि संविधान दिवस मनाईयोविषाक्त मदिराबाट मलेसियामा मृत्यु हुने नेपालीको संख्या ६ पुग्योनेबिसंघ बारा र ट्रेड युनियन काङ्ग्रेस बाराले मनायो गणेशमान स्मृति दिवसनिर्मला बलात्कार प्रकरण : दल भन्छन्, सरकार चुक्दै छयु-१९ एक दिवसीय खेलमा ७१ रनले हाऱ्यो नेपाल, गुम्यो तेस्रो स्थानमहागढीमाई नगरपालिकामा योग बिज्ञान शिविर शुरुसंविधान दिवस सरकारी खर्चमै संबिधानको बिरोध

(३ तस्बिर ) अन्तर्राष्ट्रिय साक्षरता दिवस, सरसफाई र आन्दोलन

तस्बिर : १

 


बाराको कलैया उपमहानरपालिकामा शनिबार साक्षरता दिवसको अवसरमा बिभिन्न सरकारी स्कूल तथा बोर्डिङ्ग स्कूलका बिधार्थीहरुले र्याली निकालेका छन् । र्यालीमा कलैया उपमहानरपालिकाका मेयर राजेश यादव पनि संगै हिडिरहेका थिए । तस्बिरमा देखिएको फोहोरको ढिक्काले यादवले गरिरहेको बिकास कार्यलाई दर्शाउछ ।

तस्बिर : २

सिद्धेश्वर मन्दिरको प्राङ्गनमा कलैया उपमहानरपालिकाका मेयर राजेश यादव लगायत बिभिन्न दलका नेता प्रतिनीधि, शिक्षक लयातकाले मन्दिरको मनोरम बाताबरणमा सरसफाईको आनन्द उठाउँदै ।

तस्बिर : ३

कलैया उपमहानरपालिकाका सरसफाई कर्मचारी बिभिन्न मांग राखी पछिल्लो ३ दिन देखी आन्दोलन गरेको दृष्य :