Latest News from Terai Madhesh
ताजा खबर
मधेसीलाई उपेक्षित गरी राष्ट्र निर्माण हुन सक्दैन : अध्यक्ष ठाकुरमहोत्तरीबाट ५ लाख लुटेर फरार भएका ४ लुटेरा समातिएअन्तःशुल्क वृद्धिको प्रभाव : वीरगञ्ज भन्सारले उठायो लक्ष्यभन्दा ८७ प्रतिशत बढी अन्तःशुल्कमहागढीमाई नपाले गढीमाई मन्दिरको सरसफाइ गरि संविधान दिवस मनाईयोविषाक्त मदिराबाट मलेसियामा मृत्यु हुने नेपालीको संख्या ६ पुग्योनेबिसंघ बारा र ट्रेड युनियन काङ्ग्रेस बाराले मनायो गणेशमान स्मृति दिवसनिर्मला बलात्कार प्रकरण : दल भन्छन्, सरकार चुक्दै छयु-१९ एक दिवसीय खेलमा ७१ रनले हाऱ्यो नेपाल, गुम्यो तेस्रो स्थानमहागढीमाई नगरपालिकामा योग बिज्ञान शिविर शुरुसंविधान दिवस सरकारी खर्चमै संबिधानको बिरोध

एक खेल अगावै टेष्ट सिरिज इंग्ल्यान्डलाई

इंग्ल्यान्डले भारतविरुद्धको पाँच खेलको टेष्ट क्रिकेट सिरिज एक खेल अगावै आफ्नो पक्षमा पारेको छ । घरेलु टोली इंग्ल्यान्डले चौथो टेष्टमा भारतलाई ६० रनले पराजित गर्दै सिरिज एक खेल अगावै ३–१ ले आफ्नो पक्षमा पारेको हो ।

साउथह्याम्पटनमा इंग्ल्यान्डले दिएको २ सय ४५ रनको लक्ष्य पछ्याएको भारतले अन्तिम दिन १ सय ८४ रनमात्र बनाउन सक्यो । कप्तान विराट कोहलीले ५८ रन तथा अजिन्क्या रहानेले ५१ रन बनाएपनि टिमको हार टार्न सकेन । रविचन्दन आश्विनले २५ रन जोडे । रिसव पन्तले १८ तथा शिखर धवनले १७ रन जोडे । भारतका तीन ब्याट्सम्यानले रनको खाता खोल्न सकेन । इंग्ल्यान्डका मोइन अलीले ४ विकेट लिए । बेन स्टोक र जेम्स एन्डरसनले समान २ विकेट लिए ।

यसअघि पहिलो इनिङसमा भारतलाई २ सय ७३ रनमा अलआउट गर्दै आफ्नो दोस्रो इनिङस सुरु गरेको इंग्ल्यान्ड २ सय ७१ रनमा अलआउट भएको थियो । पाँचौ तथा अन्तिम टेष्ट शनिबारबाट सुरु हुनेछ ।